top of page

NEDEN BİZ?

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tercih etmeniz için rakiplerimizden farklı olarak sunduklarımız

DAHA EKONOMİK ÇÖZÜMLER

Kaplanmamış kağıt ürünlerinde üretici ve diğer tüm kağıt ürünlerinde ithalatçı olduğumuz için İzmir merkez depomuz ve Eskişehir OSB'de bulanan fabrikamızda 12.000 m2 aşkın depolama alanımızda yüklü satın alımların sağladığı fiyat avantajı sayesinde müşterilerimize daha rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

SÜREKLİ ve HIZLI TEDARİK

Geniş gamımızda ki ürünlerin çalıştığımız fabrikalardan tedariğini düzenli olarak sağlıyor, stoktan sevke tüm lojistik süreçleri kendimiz yönetiyoruz. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürünleri sürekli üretebiliyor, tedarik edebiliyor, hızlıca müşterilerimize ulaştırabiliyoruz.

YÜKSEK KAPASİTEDE ÜRETİM

Otomatik rulo üretim ve ambalajlama hatlarımızda 40-200 gsm aralığında yıllık 6.000 ton yaklaşık 600.000 rulo üretimi yapabiliyoruz. Direkt üretici fabrikalardan sağlanan tedarik ve şirketimizin lojistik çözümlerimiz ile stok tükenmesine izin vermeden sürekli üretim sağlıyoruz.

TEKNOLOJİK ALT YAPI

Teknolojik alt yapımız ve yönetim sistemimiz ile üretimden, malzemenin müşteriye teslimatına kadar olan tüm lojistik süreçlerimiz kontrol altında tutulamaktadır. Müşterilerimiz siparişleriyle ilgili anlık bilgiye ulaşabilmekte, yöneticilerimiz ürün ve hizmetleri sürekli geliştirebilmektedir.

DOĞRU BİLGİ, HIZLI DESTEK

Satışınız yaptığımız tüm ürünlerin makine ve mürekkep uyumluluklarında garanti sunuyoruz. Satış öncesinde doğru bilgi almanızı sağlıyor, 20 yılı aşkın dijital baskı deneyimine sahip ürün koordinatörlerimiz ile satış sonrası karşılaştığınız tüm sorunların çözülmesinde yardımcı oluyoruz.

ÖZ SERMAYE

1969 yılında küçük bir ozalithanede başlayan ticari hayatımızda bugün sektöre yön veren firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. 100% özsermaye ile tüm ürünlerimizi kendimiz tedarik ediyor, dalgalı ekonomik günlerde hizmetlerimizi sunmakta zorluk çekmiyoruz.

bottom of page