top of page

TİCARİ VE ETİK DEĞERLERİMİZİ KORUYARAK BÜYÜYORUZ

Ali Hisar Grup AŞ'nin temelleri 1969 yılında İzmir, Hisarönü'nde bir ozalithane ile atıldı. Makine tamiri ve ozalit kağıdı satışını 90'lı yılların başında ozalit kağıdı üretimi ile güçlendirildi. Köklerimize bağlı kalarak Türkiye'deki tek ve yerli üretici olarak ozalit kağıdı dönemsel de olsa üretimimizi sürdürmekteyiz. Dijital baskı makinelerinin yaygınlaşması ile iki temel ürün grubunda hizmet verilmeye başlandı; kaplanmamış kağıt grubu ve dijital baskı materyalleri. 

POLİTİKAMIZ

Alanımızda üretim ve çevre odaklı konumlanırken ilk ve en olmayı sürdürmek.

converting machine rolls.jpg

MİSYONUMUZ

Şirketin  çalışanından müşterisine tüm süreçlerinde  adil ve etik ticari değerlerini geliştirirken paydaşlarına, topluma ve çevreye yarar sağlayan sürdürülebilir gelişmeyi hedefleyen bir iş modeli yürütmektir.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz  alanlarda Türkiye'nin en büyük  pazar sahibi ve güvenilir  şirketi konumumuzu korurken Plotter, Plan Kopya Kağıdı rulosu üretiminde Doğu Avrupa ile Orta Doğu bölgelerinde en ileri teknolojiye sahip olarak en yüksek kapasiteye ulaşmak ve Copy Mate markasını Türkiye'nin en çok satılan fotokopi kâğıdı markası haline getirmektir.

Highway

Dijital baskı materyalleri grubumuz mat ve parlak kaplanmış kağıtlar, fotoğraf kağıtları, kanvaslar, bayrak bezleri, baskı folyoları, laminasyon filmleri, polyester filmler tedariğinde hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşkın dış ticaret deneyimi ile tüm ürünlerimiz, hizmet veren fabrikalarımızda Türkiye pazarının beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilmekte ve üretilmektedir. Shanghai ve Frankfurt merkezli partner firmalarımız ile iş birliği yaptığımız fabrikaların Türkiye'de ki tek distribütörü olarak ürünlerimizde kalite standardımızı korurken, güncel teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz. 

bottom of page